Legislation # 06-0713 Enactment Number none
Type Appointment Effective Date none
Introduction Date 12/13/2006
Title to consider appointments to the Citizens' Unity Commission
 
Legislation History 06-0713
DateNotice Of ActionDescription
12/20/2006 Appointed Paula Bazemore, Genie Robinson, Sherri Reese and Terry Gilliam to terms expiring on June 30, 2007, and Benjamin Cuker to a term expiring on June 30, 2009. Jeremy Roca was appointed as a youth member.
12/13/2006 No Action Required
12/1/2006 Received By Clerk's Office
 
View Attachments 06-0713
FileTypeSizeDescription
No attachment(s) found
 
Legislation Text 06-0713
Unable to locate legislation text