Legislation # 13-0472 Enactment Number none
Type Appointment Effective Date none
Introduction Date 1/8/2014
Title to consider appointments to the Animal Control Advisory Committee
 
Legislation History 13-0472
DateNotice Of ActionDescription
1/8/2014 Appointed Dr. Henry McKelvin and John E. "Andy" Anderson to a three year term expiring on January 31, 2017, and Melanie Paul and Debbie Sheffield to initial terms expiring on January 31, 2016.
1/8/2014 No Action Required
12/3/2013 Received By Clerk's Office
 
View Attachments 13-0472
FileTypeSizeDescription
No attachment(s) found
 
Legislation Text 13-0472
Unable to locate legislation text